Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Erciş Star FM Dinle B

Yorum yap

Erciş Star FM Dinle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Erciş Star FM Dinle, 95.5 fm frekansından Van’da 1993 yılında kurulmuş eski radyolardandır. Erciş Star FM yerel yayın ve online mobil yapmaktadır. Erciş Star FM, hem Van’da hem Doğu Anadolu’da ilk özel radyo olmak gibi özelliklere sahiptir. Radyo kanalında arabesk, fantezi, Türk halk müziği türlerinde müzik yayınları yapılmaktadır. Doğu’nun güçlü sesi sloganıyla yayın hayatına devam eden kanalı birçok yoldan dinleyebilirsiniz.

Erciş Star FM Nasıl Dinlenir?

Erciş Star FM frekans üzerinden dinlenecekse sadece Van ve civar illerinden dinlenebilmektedir. Erciş Star FM’i karasal yayınla dinleyecek olanlar frekanslarını 95.5‘e ayarlamalıdır. Bölge halkı tarafından da çok sevilen Erciş Star FM’i tüm Türkiye’den ve dünyadan dinlemek için internet bağlantısı olan cihazlara ihtiyaç olacaktır. Bilgisayarlardan kanalın web sitesinden ve canlı radyo dinleme sitelerinden; telefonlardan bunlara ilaveten canlı radyo dinleme uygulamalarından Erciş Star FM’i dinleyebilirsiniz.

Erciş Star FM Programlar

Erciş Star FM‘de müzik yayınlarına ek olarak haber yayınlarını, müzik tarzına uygun yerli seslerin konuk edildiği sohbet programlarını da dinleyebilirsiniz. Detaylar için kanalın yayın akışına göz atabilirsiniz.

Van-erciş-fm
Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv