Erciş Star FM 95.5 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv
Erciş Star FM Dinle
[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Erciş Star FM Dinle

Radyo Erciş Star FM Dinle, 95.5 fm frekansından Van’da 1993 yılında kurulmuş eski radyolardandır. Erciş Star FM yerel yayın ve online mobil yapmaktadır. Erciş Star FM, hem Van’da hem Doğu Anadolu’da ilk özel radyo olmak gibi özelliklere sahiptir. Radyo kanalında arabesk, fantezi, Türk halk müziği türlerinde müzik yayınları yapılmaktadır. Doğu’nun güçlü sesi sloganıyla yayın hayatına devam eden kanalı birçok yoldan dinleyebilirsiniz.

Erciş Star FM Nasıl Dinlenir?

Erciş Star FM frekans üzerinden dinlenecekse sadece Van ve civar illerinden dinlenebilmektedir. Erciş Star FM’i karasal yayınla dinleyecek olanlar frekanslarını 95.5‘e ayarlamalıdır. Bölge halkı tarafından da çok sevilen Erciş Star FM’i tüm Türkiye’den ve dünyadan dinlemek için internet bağlantısı olan cihazlara ihtiyaç olacaktır. Bilgisayarlardan kanalın web sitesinden ve canlı radyo dinleme sitelerinden; telefonlardan bunlara ilaveten canlı radyo dinleme uygulamalarından Erciş Star FM’i dinleyebilirsiniz.

Erciş Star FM Programlar

Erciş Star FM‘de müzik yayınlarına ek olarak haber yayınlarını, müzik tarzına uygun yerli seslerin konuk edildiği sohbet programlarını da dinleyebilirsiniz. Detaylar için kanalın yayın akışına göz atabilirsiniz.

Van-erciş-fm
Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz


Erciş Star FM Dinle (2 Yorum)


  1. Ali dedi ki:

    Merhaba cümleten hayırlı cumalar seyfi doğanay dan ayrılık treni şarkısını Erciş A tipi cezaevindeki kral dayıma armağan ediyorum.

  2. Semra dedi ki:

    Merabalar Ben erciş cezaevinde bulunan eşim mesut yılmaza müslümden kurban olduğum parçasini armagan ediyorum

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv