Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap
Benzer Radyolar

Furkan Radyo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Furkan dinle, 98.0 Kayseri’de 1994 yılında kurulan Furkan Radyo, cihana yayılan ses sloganıyla yayın hayatını sürdürmektedir. Furkan Radyo yayınlarına 24 saat, kesintisiz olarak devam etmektedir. Kanalda ağırlıklı olarak dini yayınlar yapılmaktadır. Eğitim ve kültür frekansı misyonlarıyla ilahi dinletileri dışında dini alanda öğretici konulara da değinmektedir.

Furkan Radyo Nasıl Dinlenir?

Furkan Radyo, uzun yıllar boyunca karasal yayından hizmet vermiştir. Zaman içinde internet radyosu olarak da hizmete başlayan radyo, böylece tüm dünyadan dinlenebilir hale gelmiştir. Radyoyu karasal yayınla dinleyecekseniz; 98.0 Kayseri ve civarından dinleyebilirsiniz. İnternetten dinleyecekseniz; tüm Türkiye’den ve dünyadan kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. İnternetten Kayseri Furkan Radyo dinleyecekler, radyonun internet sitesine girerek canlı yayın bağlantısı bulabilir ya da canlı radyo sitelerinden, canlı radyo uygulamalarından birini tercih edebilir.

kayseri Furkan fm

Furkan Radyo Programlar

Furkan Radyo’da din üzerine hazırlanmış çok sayıda program dinleyebilirsiniz. İlahi dinletileri, haberler, Esma-ül hüsna dersleri, Kuran-ı kerim anlamı, şiir saati gibi farklı alanlarda birçok yayın yapılmaktadır. Kanalın yayın akışını inceleyerek sevdiğiniz programları, programcıları takip edebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv