Radyo Dinle Tv

Genç Fm dinle

Yorum yap

Genç Radyo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Genç Radyo dinle, Gençlere Türk sanat müziğini sevdirmek amaçlı olarak yayınlarında Türk sanat müziği parçalarına yer veren canlı radyo genç 104.3 fm frekansından Konya’da karasal olarak yayın yapmaktadır. Genç fm 1993 yılında kurulmuş ve ilk  yayın hayatına başladığında  yabancı müzik yayınları yapmaktayken  3 sene sonunda 1996 yılında  şuandaki mevcut yayını olan  Türk sanat müziği eserlerini  dinleyicilerine dinletmektedir.

Radyo GençGenç Fm kültürümüzün gelenek göreneklerimiz ile oluşturulmuş müzikleri gençlere sevdirerek hem değerlerimize sahip çıkmakta ve teşvik etmektedir. Radyo  Genç karasal frekans, internet sitesi ve cep uygulamaları ile dinleyicilerine ulaşan bir radyodur. İnternet üzerinden radyodinletv.com farkıyla dinleyebilirsiniz.

Genç Radyo Frekansı

Genç Radyo 104.3 fm bandından TSm yayınları yapan Konya radyosudur. Radyo Genç dinleycilerinin hepsi Alaturka fm radyosunu denemelerini tavsiye ediyoruz. Şuana kadar alaturka fm dinlemediyseniz  tavsiyeme uyarak bu radyoyua  takip ettiğinizden pişman olmayacaksınız. Alaturka fm dinlemek için  baştaki link takip edebilirsiniz.

Genç Fm İletişim

Vatan Cad. Selay İşhanı Kat : 2 No:204 / 42052 SELÇUKLU / KONYA – TÜRKİYE
Telefon: (332) 323 93 33
Faks: (332) 323 68 23
E-Posta: [email protected]

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/gen%C3%A7-radyo/id871381500?l=tr&mt=8

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv İletişim