Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

İsra FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

İsra FM dinle, 100.6 fm frekansından Konya’nın en sevilen kanallarından bir tanesidir. İsra fm canlı yayın bugün için dini radyo kanalı içeriğinde hizmet veren birçok alternatif arasından bu kanalın kendini sıyırdığı, başarıyı yakaladığı dikkatlerden kaçmamaktadır. Kişi, radyo dinlemek istediği zaman içeriğine karar vermeli ve ona göre kanal seçmelidir. Özellikle dini içerikli radyo kanallarında seçici olabilmek önemlidir. Hem sizin değerlerinizi ifade eden hem de kaliteli içeriğe sahip olan İsra FM bu alanda kendini ispat etmiş en başarılı radyo kanalları arasında kabul edilmektedir.

Radyo İsra FM dinleyicilerinden biri olmak isterseniz frekansını belirleyip ayarlamanız yeterlidir. Tercih ederseniz internet üzerinden de giriş yapabilirsiniz. Sonrasında sorunsuz şekilde istediğiniz gibi dinleti yapabilirsiniz.

İsra FM Yayın İçeriği

İsra FM, yayın içeriği ağırlıklı olarak dini programlardan oluşmaktadır. Program akışında hatimler, hadisler, Kuran dinletisi, menkıbeler, ezgiler, Halkın Hakka Yürüyüşü gibi programlar yer almaktadır. Bunlarla beraber sohbetler ve söyleşiler de İsra FM’de ilgi çeken diğer konular arasında yer almaktadır. Kanalı yakından takip etmek isteyenler için 100.6 frekansı üzerinden bağlantı yapabilmek mümkündür.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv