Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Kayseri FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Kayseri FM 95.4 dinle, isminden de anlaşılacağı üzere Kayser’de kurulmuş ve canlı yayın hayatına burada devam eden yerel canlı mobil radyodur. Kayseri FM, sesiniz, nefesiniz sloganıyla çok eski tarihlerde kurulmuş, Kayseri’nin ilk özel radyolarından birisidir. Kayseri FM yayınlarında farklı müzik türlerinden yayınlar yapmaktadır. Kanalı dinlemek için çeşitli alternatiflerden birini tercih edebilirsiniz.

Kayseri FM Nasıl Dinlenir?

Kayseri FM uzun yıllar sadece karasal yayınla radyoculuk sektöründe var olmuştur. Karasal yayınla Kayseri FM dinlemek için frekansınızı 95.4’e ayarlamalısınız. Ardından internet radyoculuğu hizmetine de başlayarak tüm Türkiye’den ve dünyadan dinlenmeye başlamıştır. Karasal yayınla Kayseri FM sadece Kayseri ve civar illerden dinlenmektedir. İnternet bağlantısı olan cihazlardan radyoyu dinlemek için kanalın web sitesine girebilir ya da canlı radyo sitelerinden birini tercih edebilirsiniz. İOS ve Android sistemli mobil cihazlardan radyo dinleme uygulamalarıyla da radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Kayseri FM Programlar

Radyo Kayseri FM‘de sürekli müzik yayınlarına ilaveten keyifli sohbetlerin yapıldığı programları, gündemden haberleri dinleyebilirsiniz. Kanalın istek yayını için isteklerinizi mail adresi yoluyla iletebilirsiniz.

radyo kayseri fm
Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv