Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap
Benzer Radyolar

Kayseri Kolej Fm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Kolej Fm dinle, Kayseri’de kurulan ve yayın hayatına devam eden Kolej FM, kentin en farklı radyosu sloganıyla aktif olarak müzik yayını yapmaktadır. Kanalın tüm gün yoğun bir yayın akışı vardır. Kolej FM’de pop müzik, günümüz popüler müziği tarzında müzik yayınları yapılmaktadır.

Kolej FM Nasıl Dinlenir?

Kolej FM dinlemek için elinizdeki cihazın özelliklerine bakmanız gerekiyor. Elinizde karasal yayınları çalan klasik radyolardan varsa frekansı Kolej FM frekansına ayarlamalısınız. Radyo Kolej FM‘i karasal yayından dinlemek için 96.6 frekansını ayarlamalısınız. Kanalın internet dinleyicileri için de alternatifleri vardır. Karasal yayından dinleme şansınız yoksa internetten üzerinden Kolej FM dinleyecekseniz; radyonun web sitesinden canlı yayını başlatabilir; herhangi bir radyo dinleme sitesinde kanal ismini arayarak bulabilirsiniz. Akıllı telefonunuz Android işletim sistemine sahipse kanalın uygulamasını indirerek telefonunuzdan Kolej FM dinleyebilirsiniz.

Kolej FM Programlar

Radyo Kolej FM’de müzik yayınları dışında yoğun bir haber programı vardır. Yayın akışında gün, Güne Gül Gülle programıyla başlar. Kanalda ayrıca Şirin Şahin’le Karnaval, Serhat Eker Show, Maksat Muhabbet, Kent Işıkları, Leyla Pakköse ile Hayata Dair programları yayınlanmaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv