Canlı Radyo Dinle Tv
Canlı radyo dinleme sitesi
Radyo Dinle Tv
Kral Pop
Sosyal Medyada Paylaş

Kral Pop

Yorum yap

Kral Pop dinle, Kral fm in kardeş radyosu olarak yayın yapan radyo Pop müzik piyasasının kalbi olarak sizlere hizmet vermektedir. Radyo Kralpop dinle Türkçe müzikte alanında ilk sıralarda gelen bir radyodur. Kısa bir süre içerisinde piyasada pop müzik denildiğinde akla gelen ilk radyolardandır.

Kralpop dinleKral pop 94.6 fm frekansından İstanbul’da ve bir çok ilde farklı frekanslardan hizmet vermektedir. Uydu frekansı ve internet yolu ile Dünya’nın takip ettiği bir radyo istasyonudur. Radyo 2011 yılında tmsf den almış olduğu yayın hakları ile yayınlarına başlamıştır. Doğuş yayın grubu bünyesinde olan radyo  her yaştan kesime hitap etmektedir.

Radyonun en çok dikkat çeken özelliği top 20 listesiyle Türkçe pop müziğin ilklerini yayınlamakta ve sizler için en çok dinlenen müzikleri  sıralamaktadır. Radyo Kral pop  kesintisiz oalrak sürekli her ortamda dinlenme imkanı olarak sizleri hiç yalnız bırakmayan bir radyo istasyonudur. Radyoyu Radyo kralpop ilede bu sayfadan takip edebilirsiniz.
En güncel piyasaya yeni çıkmış veya eskimeyen  nekadar Türkçe pop müzik varsa en güzellerini kral pop ta dinleyeceksiniz. Pop müzik piyasasının ritmini tutan rady en çok dinlenen hareketi müzikler il sizlere  en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Pop müzik severler radyoyu ister mobil ister pc veya uydu frekansları ilede takip edebilirsiniz. Radyo Kral pop online oalrak uygulama gerektirmeden android ve iphone mobi cihazlarınızdan bu sayfadan rahatlıkla bütün yayınlarını takip edebilirsiniz.

Kral pop Frekansları

OSMANİYE 94.0 BALIKESİR 94.7
İZMİR 106.3 ŞANLIURFA 91.0
KAYSERİ 103.0 ESKİŞEHİR 90.4
KONYA 93.7 ANTALYA 103.5
GAZİANTEP 96.3 İSTANBUL 94.7
KOCAELİ 94.6 BURSA Mhz 94.7
MUĞLA MARMARİS 94.7 ANKARA 101.8
MUĞLA BODRUM 90.5

Kral pop Uydu Frekansı

Türksat 3A
11053 H 30000 5/6

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kralpopradyo.abakicicek&hl=tr

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/kral/id384593182?mt=8

Daha fazla göster

Sevdiklerine Armağan Et

Sevdiklerine Armağan Et

Tüm Hakları Saklıdır © 20157 Canlı Radyo Dinle