Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Lüleburgaz FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Lüleburgaz FM dinle, Kırklareli’de yayın hayatına isminden belli olduğu gibi Lüleburgaz’da başlamış olup halen de burada yayınına devam etmektedir. Lüleburgaz FM, yayınlarında ağrılıklı olarak Türk sanat müziği şarkılarına yer vermektedir. Yerel bir radyo olması sebebiyle web yayınından önce sadece Lüleburgaz ve civar bölgelerde dinlenebilmekteydi.

Lüleburgaz FM Nasıl Dinlenir?

Lüleburgaz FM, karasal yayın frekansından sadece Lüleburgaz ve civarında dinlenebilmektedir. Lüleburgaz FM‘i karasal yayından dinlemek için radyolarınızı 92.4 frekansına ayarlamanız gerekiyor. Radyo kanalını internet ortamında birçok farklı yerden dinleyebilirsiniz. Kanalın web sitesi, canlı radyo siteleri, mobil cihazlar için yapılmış radyo uygulamaları kullanabileceğiniz alternatiflerdir. Lüleburgaz FM, web yayınıyla birlikte ilçe sınırlarını aşmış, tüm Dünya’dan dinlenebilir hale gelmiştir.

Lüleburgaz FM’de Yayınlanan Programlar

Kırklareli Lüleburgaz FM’de kaliteli, çok sevilen Türk sanat müziği şarkılarını dinleyebilirsiniz. Kanalda eski ve yeni birçok Türk sanat müziğinin yayını yapılmaktadır. Yayın akışından diğer program türlerini de incelemeniz mümkün. Klasik müzik severlerin buluşma noktalarından biri olan Lüleburgaz FM hem frekansında hem web yayınında sizleri keyifli dakikalar geçirmeniz için bekliyor.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv