Radyo Dinle Tv

Makro Fm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Makro Fm

Makro Fm dinle, radyo sizlere kurumsal bir hizmet vermekte olan yayınlarını önemseyerek ciddi bir iş yaptıklarının farkında olarak yayınlarını sürdüren makro fm 94.8 fm frekansından sizlere kesintisiz bir hizmet vermektedir. Radyo yayın zamanı içerisinde ağırlıklı olarak Türkçe pop müziklere yer verirken pop rock , Anadolu rock, sanat müziği, halk müziği dalında da yayınlarında yer vermektedir.

Makro Fm dinleKesintisiz kaliteli müzik dinlemek isteyenler için her an en güzel şarkılar ile buluşacağınız bir radyo istasyonu olan Makro fm Ankara’nın önde gelen dinlenen radyo kanalları arasında  sizlere en kaliteli hizmeti veren bir radyo istasyonudur.

Radyo Makro Fm Frekansı

94.8 fm frekansından Ankara ve civar şehirlerde karasal yayın yapan güçlü yayın ağına sahip bir radyo olarak hizmet vermektedir. İnternet üzerinden  kendi sitesinde ve bir çok radyo sitesinden  de  yayınları bulunmaktadır.

Radyo Makro Fm Frekansı

Telefon     :     0312 282 48 98
Faks     :     0312 283 96 25
E Posta     :     [email protected]
Adres     :     3. ETAP 536. SOKAK NO:5/A ERYAMAN / ANKARA

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş