Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Max FM dinle

Yorum yap

Max FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Max FM dinle, Ankara merkezli olarak yayın yapan radyo Max yabancı içerikte canlı müzik yapan bir radyo dinle İstasyonudur. Max fm yabancı hit parçaları, rock pop, rock klasik, rock akustik tarzı müzikler ile yayınlarını sürdürmektedir.

Kbn grubuna ait olan radyo genelde çok fazla program yerine müzik ağırlıklı olarak yayınları tercih eden bir radyo istasyonudur.

Max Fm dinleRadyonun Avrupa ile bağlantları için Londro da bir merkez ofisi dahi bulunmaktadır. yayın akışı içerisinde şarkılar belli bir otomasyon sistemine göre çalan radyo  canlı yayınlarında genelde djler ile  yayınlarını yapmaktadır.
Rayonun müzik haricindeki faliylet ve hizmeti ise ankara trafiğinin haberlerini gündemden sıcak başlıkları sosyal ve ekonomik haberleri sizlere duyuran bir radyodur. Radyo max fm internet üzerinden web sitesinden veya bulunduğunuz sayfadan dinleyebilirsiniz. Radyo Eksen de max fm gibi sizlere yabancı müzik tarzından  müzikler ile hizmet vermektedir. Eksen fm takip ediniz.

Max FM Frekansı

Max FM Ankara ve çevresinde 95.8 fm bandından yayın yapmaktadır. Max fm android ve iphone cihazlardan uygulama olmadan web sitemizden kolaylıkla dinleyebilirsiniz.

Max FM İletişim

Telefon: 0312 419 99 99 (pbx)
Faks: 0312 4170194
E-posta: info@maxfm.com.tr
Reklam rezarvasyonu için 0312 419 31 85 numaralı telefonu arayınız.
E-posta: reklam@maxfm.com.tr

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv