Radyo Dinle Tv

Number One Türk Slow

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Number One Türk Slow

Number One Türk Slow, bir Number One kuruluşu olup yayınlarını internet üzerinden sürdürmektedir. İstanbul merkezli olan radyo kanalı İstanbul’un yanı sıra birçok şehir ve ülkeden de dinlenmektedir.

Türkçe slow ağırlıklı akışıyla yüreğinde aşka ve sevgiye yer olanlara hitap eden kanal, Türkiye’nin en çok dinlenen radyolarından birisidir. Sunmuş olduğu yayıncılık ilkelerine bağlı kaliteli yayınlarla ilgi çeken Number One Türk Slow, akışında birbirinden değerli şarkıcıların parçalarına yer vermektedir. Geçmişten günümüze taşınan ve popülerliğini hiç kaybetmeyen müziklerin yanı sıra güncel hit şarkıları da dinleyicileri ile buluşturmaktadır.

Alanında uzman ekibi ve üst düzey teknolojiye sahip ekipmanları sayesinde dinleyicilerine en iyi ses kalitesinde müzikleri sunan radyo kesintisiz yayın yapmaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş