Radyo Dinle Tv

Tüm Radyo Yayınları

Olay fm dinle

Yorum yap

Olay Fm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Olay dinle, Rock ve Türkçe pop üzerine yayın yapan bir Ankara radyosudur. Olay fm 90.5 fm ile Bursa ve civarında yayın kapasitesi bulunmaktadır.
Olay fm  gerçekten bütün programları ve yayınları ile olay yapmakta birbirinden özel programcılar ile yayınlarında ses getiren iddalı bir radyodur.

Radyo OlayRadyo Bursa’da kuvveti bir  ses ve güç olarak dinleyicilerini bir aile gibi görmekte ve  yayınlarındaki hasssiyet önemi hiçbir zaman bırakmadan kaliteli yayınlar yapmata olan bir radyodur. Radyo Olay fm kendi oluşturmuşş olduğu poplist ile dikkat çekmekte sürekli olara takip edilmektedir. Radyo karasal  uydu ve internet üzerinden yayınları ile her ortamda dinlenilebilen bir radyo olma özelliği bulunmaktadır.
Olay fm programları ile birbirinden ilginç konulara ve  unutulmuş olaylara değnerek sizlerin dikkatini üzerine çekmeyi başaran bir radyodur radyo olay fmi  sürekli kesintisiz olarak baştaki linkten yani bulunduğunuz sayfadan dinleyebilirsiniz.

Olay Fm Uydu Frekansları

Kanal Adı: Olay FM
Frekans: 11007
Polarizasyon: Vertical Symbol
Rate: 2950
FEC: 5/6 Audio
PID: 629
Uydu: Türksat 3A
Kapsama: Batı Yayın
Türü: Radyo

Olay FM Frekans
90.5 fm frekansından Ankara ve civarında yayın yapmaktadır. Online olarak mobil cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.
Olay FM İletişim
Tel: + 90 224 331 70 50 – Fax: + 90 224 331 70 53
olayfm@olayfm.com.tr
Ankara Yolu 11.Km Gürsu Kavşağı Bursa – Turkey

 

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv