Radyo Dinle Tv

Pal Akustik Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Pal Akustik Dinle

Pal Akustik Dinle, İstanbul’dan yayın yapan bir internet radyosu olup karasal yayın frekansı bulunmamaktadır. Pal FM frekanslarından olan radyoyu internetinizin olduğu her yerde dinlemeniz mümkündür.

Gün boyu kesintisiz yayın yapan Pal Akustik, Pal FM’in tecrübesinden faydalanmaktadır Profesyonel ekipmanları ve başarılı çalışanları sayesinde dinleyenlerini kaliteli müziğe doyuran kanal yayıncılık ilkelerine de uygun hareket etmektedir.

En sevdiğiniz şarkıları bir de akustik versiyonları ile dinlemek isterseniz Pal Akustik, tam size göre! Bilinen ve yıllardır en çok dinlenen şarkıların akustik versiyonlarının yanı sıra deep şarkıları da sıklıkla çalan kanal, yepyeni müzikler keşfetmenizi sağlar. Eşsiz alt yapıları ile dikkat çeken şarkılarda bas, elektro gitar, bateri gibi müzik aletleri kusursuz bir tını ile şarkılara eşlik etmektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş