Radyo Dinle Tv

Pal Alaturka

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Pal Alaturka

Pal Alaturka dinle , yayınlarını İstanbul’un Ümraniye ilçesinden yapan bir Pal FM frekansıdır. Pal Alaturka frekans değerine sahip olmayıp programını online olarak sürdürmektedir. Bu sayede internetin olduğu her yerden dinlenmesi de mümkün olmaktadır.

En sevilen ve en çok dinlenen Türk Sanat Müziği parçaları ile dinleyicileriyle buluşan kanal hem geçmişten gelen hem de güncel parçalara akışında yer vermektedir. Keman, ney gibi ruhunuza hitap eden enstrümanlarla Türk musikisinin en önemli ezgilerini buluşturan şarkılar ruhunuzu dinlendirmek için ideal bir seçimdir.

Gününüzün daha keyifli geçmesini sağlayan Pal Alaturka’da Bülent Ersoy, Neşet Ertaş, Mahzuni Şerif gibi önemli isimler sık sık kendine yer bulur. Ayrıca başarılı programcıları günün farklı saatlerinde dinleyicilerine eşlik etmektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş