Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Power Love dinle

Yorum yap

Power Love FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Power Love FM dinle, 100.2 fm 2003 yılında kurulan Power fm dinle yan kuruluşu olarak yayın yapan radyo Aşk sevgi romantik parçalar üzerine sizlere canlı yayın yapan bir sevgi radyosudur. Radyo Power of  Love FM  gücünü sizlerden alarak Power grubu bünyesinde aşk  müziklerini İstanbul’da 100.2 fm frekansından ve internet sitesi üzerinden Tüm dünyaya dinleten bir radyodur.

love fm DinleSevginin gücü sloganı ile hizmet veren radyo  Türkçe ve yabancı aşk şarkıları çalmakla birlikte sizlere farklı etkinlikler ile de hizmet eden kurumsal bir radyodur. Profesyonel bir hizmet anlayışı içinde hareket eden Power love fm  internet üzerinde radyo sitelerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Power Love FM Frekansı

100.2 fm frekansından İstanbul dan Yayın yapan bir radyodur. Radyo mobil iphone ve mobil android cihazlarınızdan kolayca dinlenmektedir.

Power Love FM İletişim

Telefon: 0216 4741515
Teknik: teknik@powerlovefm.com.tr
Bilgi için : hello@powerlovefm.com.tr
Adres: Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et


Power Love FM (1 Yorum)


  1. nihan dedi ki:

    lütfen danse danse indila bu parçayı çalabilirmisiniz teşekkürler

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv