Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radio Virgin dinle

Dinlemek için PLAY Tuşuna Basınız...

Yorum yap

Radio Virgin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radio Virgin dinle, Yabancı hit müzik konusunda bu alanda alanında güzel bir radyo dinlemek isteyenler için radyo virgin fm i tavsiye ediyoruz. Virgin live fm dinle Dünya’nın 8 bölgesinde faaliyet gösteren kasamlı bir radyo istasyonudur.
Radio virgin karasal frekas olarak İstanbul’ da 106.2 İzmir’de 103.1 ve Ankara’da 93.8 fm frekansında yayın yapmaktadır.
virgin fm dinleRadio Virgin fm kendi içerisinde oluşturmuş olduğu top 40 listesiyle ilgi çekmekte ve bir çok dinleyicisi bu top 40 listesini yakında takip etmektedirler.

Radio virgin Spectrum Medya grubu bünyesinde faliyet göstermektedir. Bu grup içerisinde Metro fm, joy fm, Joy türk gibi radyolarda yer almaktadır. Alanında profesyonel bir ekibe sahi olan radyo size kurumsal ciddi özenli yayınlar yapmaktadır. modern Rock Klasik yabancı parçaları, pop hit yabancı şarkıları ve Alternatif rock müziler ile yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden web sitesinden ve alternatif oalrak radyo dinleme sitelerinden hizmet vermektedir.

Radio Virgin Frekansları

İstanbul 106.2
İzmir 103.1
Ankara 93.8 fm

Radio Virgin İletişim

info@virginradioturkiye.com
+90 212 368 62 00

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.virginradio.android&hl=tr

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/virgin-radio-uk/id1090920173?mt=8

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv