Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo 37 dinle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo 37 dinle, Kastamonu karma müzik yayınıyla her türlü müzik seven dinleyicilerine, 95.2 fm frekansdından 2015 yılının kasım ayından bu yana, Kastamonu’dan yayın hizmeti vermektedir. Farklı müzik türlerinde yayın yapıyor olmasıyla çok çeşitli dinleyici kitlesine sahip olan Radyo 37, Kastamonu halkının ilgisini çekmektedir. Radyo 37’nin tüm Türkiye için web radyosu uygulaması da vardır. Radyo kanalında slow, pop, rock, arabesk, fantezi gibi hemen her türden müzik yayını yapılmaktadır.

Radyo 37 Nasıl Dinlenir?

Radyo 37’yi Türkiye’nin her şehrinden hatta internet üzerinden bağlantıyla tüm dünyadan dinleyebilirsiniz. Kastamonu yöre halkının beğenisini kazanan Radyo 37, klasik radyolarda dinlenebilmektedir. Klasik radyodan dinleyecek olanlar 95.2 frekansından yayını dinleyebilir. Yayın 24 saat boyunca kesintisiz olarak devam etmektedir. İnternetten dinlemek için Radyo 35 web sitesini ya da online radyo dinleme sitelerini tercih edebilirsiniz.

Radyo 37 Programlar

Radyo 37 programları içinde herkese keyif veren çeşitli kategoriler bulunmaktadır. Bölgeden haberler, farklı türdeki müzik yayınları, sohbet tadında keyifli dakikaları içeren programları kaçırmamak için kanalın yayın akışını takip edebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv