Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo 52 dinle

Yorum yap

Radyo 52

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Ordu ilinin ilk radyoları arasında yer alan radyo52 fm hareketli müzik dinle anlayışı ile popüler hareketli müzik dalında şarkılar ile 93.7 fm bandından kesintisiz olarak sesini dinleyicilerine ulaştıran bir radyo istasyonu olarak bilinmektedir. Radyo 1995 yılından buya  hizmet vermektedir. Senelerin vermiş olduğu tecrübe ile  dinleyicilerin isteklerini tam bilen isteklere   duygulara cevap verebilen bir kadro ile yayı hayatını sürdürmektedir.

Radyo 52 dinleRadyo52 hafta sonları Türkçe nostalji  şarkılara ve yabancı şarkılarada  yer vermekte, her nekadar da yerel bir radyo olsada  ulusal bir radyo kalitesinde yayın yapan bir radyo istasyonudur. Radyo 52 teknolojide yakından takip ederek sizlere kaliteli yayınlar sunma çabasındadır.

Radyo 52 Frekansı

93.7 fm bandından Ordu ilinde karasal yayın yapan yerel  radyodur. İntenet üzerinden  http://www.radyo52.com.tr/ adresinden ve radyo dinleme sitelerinden  yayınlarını takip edebilirsiniz. radyodinletv.com adresi sizlere bütün radyo istasyonlarını sunmaya devam etmektedir.

Radyo 52 İletişim

Radyo 52 iletişim olarakta sadece web sitesi bulunmaktadır. http://www.radyo52.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv