Radyo Dinle Tv

Radyo 8 Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo 8

Radyo 8 Dinle , Radyo 8 fm 98.4 frekansı üzerinden canlı yayın yapan Kahramanmaraş radyosudur. Maraş halkının en sık dinlediği radyo kanallarından biri olan Radyo 8 ister frekans üzerinden ister internet üzerinden rahatlıkla dinlenebilir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Radyo 8 dinleyicilerinden bir tanesi olabilirsiniz. Kanal içerik olarak da ilgi çektiği için ülkenin dört bir yanından dinleyici kitlesine ulaşabilir.

Kahramanmaraş Halkının Favori Radyosu Radyo 8

Radyo 8, içerik olarak yöresel müziklere yer veren kanallardandır. İsteyen herkes Maraş bölgesinin müziklerini dinleme şansı elde edebilir. Beraberinde ses getiren pop müzikleri de yayın akışında keşfedebilmek mümkündür. Gün içinde 24 saat hizmet veren kanalda birçok programla zaman geçirilebilir.

Müziğin evrenselliğine inanan ve tüm renklerini yansıtmaya özen gösteren Radyo 8, 15 Aralık 2018 tarihinde, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bulunan merkez stüdyolarından yayın hayatına başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde internet teknolojilerini kullanarak, farklı illerdeki stüdyolarından da yayın yapmaya başlayan Radyo 8, her tarzda ki, en hit eserleri dinleyicileri ile buluşturmaktadır.
İlkeli ve objektif haberciliği benimsemiş, tarafsız ve alternatif haber yaklaşımıyla, radyo haberciliğine yeni bir soluk getiren ve günün belli saatlerinde, profesyonel haber sunucularının sunumu ve yorumu ile dinleyicisini ulusal ve bölgesel gündemden haberdar eden Radyo 8, sağlık, eğitim, tarım ve benzeri gibi eğitici ve bilgilendirici programlarda yapmaktadır.
Zaman dilimine uygun bir şekilde karma müzik yayını yapan Radyo 8’in, profesyonel programcı kadrosu, akıcı bir üslup kullanarak, kısa ve öz sunumlarla dinleyicilere 24 saat müzik keyfi yaşatmaktadır.
1996 yılından bugüne Radyo ve Televizyon alanında profesyonelleşmiş bir kadroya sahip olan, Başkent Yapım bünyesinde ki Radyo 8, kurumsal alt yapısı ve kendine özgü yayın çizgisi ile başarı grafiğini kısa bir sürede yükseltmiş ve reklam veren firmaları hızlı bir şekilde hedef kitlelerine ulaştırmayı başarmıştır.
Üstün teknolojiye sahip stüdyoları ve 1 KW’lık karasal vericileri ile 98,4 MHZ. FM bandı üzerinden, bölgesinde çok geniş bir alana, kaliteli bir şekilde yayın yapan Radyo 8, kendi sitesi olan http://www.radyo8.net ve birçok radyo dinleme siteleri üzerinden de Dünya’ya sesini duyurmaktadır.
Kendimizi anlatmaya çalıştığımız bu yazıyı sabırla okuduğunuz için çok teşekkür ederiz.
Biz sizinle varız ve kocaman bir aileyiz.
BİZ, RADYO 8 AİLESİYİZ…

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo 8 (2 Yorum)


  1. NEDEN RADYO 8 YAYININDA POWER TÜRK YAYININI VERİYORSUNUZ dedi ki:

    Merhabal, bu linkte radyo 8 olması gerekirken neden Power Fm var anlam veremedik…

  2. EŞREF GENÇ dedi ki:

    radyo çalışmıyor kontrol edermisiniz. lütfen

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş