Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Akkuş dinle

Yorum yap

Radyo Akkuş

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Radyo Akkuş dinle, Ordu’nun en otantik en mistik radyosu olarak canlı halk müzikleri yöresel müzik yayını yapan Radyo Akkuş dinle internet üzerinden hizmet veren Ordu merkezli bir radyodur. Radyo cep uygulamalar ve internet sitesindek kesintisiz olarak yayın yapmaktadır.

akkuş FmAkkuş fm hem yöresinden haberleri  takipçilrine radyo ve site aracılığı ile aktarırken hemde güze müziker ile  gün içerisinde  sakin dinlendirici bir ortam yapmaktadır. Radyo Akkuş 2005 yılından bu yana hizmet vermektedir. Web  sitesi üzerinden sizden gelen istekleride yayınlayan radyo  kendi halinde belli bir dinleyici kapasitesine sahip radyodur.İnternet üzerinden farklı yerlerden de takipçisi bulunmatadır.

Akkuş FM Frekansları

Sadece internet üzerinden yayın yaptığı için FM frekansı bulunmamaktadır. Mobil cihazlarınızdan android ios uygulamaları olmadanda dinleyebilirsiniz.

Akkuş FM İletişim Adresleri

İmtiyaz Sahibi: Uğur Gülbüz
GSM: 0537 505 1486 – 0543 3439093

Genel Yayın Yönetmeni: Barış Gülbüz
GSM: 0544252 8493

Reklam Sorumlusu: Muammer Gülbüz
GSM: 0533518 0776

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv