Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo Aksaray FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...


Radyo Aksaray FM dinle, Aksaray’da kurulan ve yayın hayatına daime 1 numara sloganıyla devam eden Aksaray FM, Aksaray’ın ilk özel radyolarındandır. Radyo kanalı arabesk, fantezi müzik türlerinde yayınlara ağırlık vermektedir. Bunun yanında bazı slow şarkılar da kanalda yer bulmaktadır. Radyo Aksaray FM’de yalnızca Türkçe yayın yapılmaktadır. Kanal kurulduğu yıllardan sonra uzunca zaman karasal yayın yapmıştır. Bir süre sonra ise teknolojiye ayak uydurmuş ve web yayınına da başlamıştır.

Aksaray FM Nasıl Dinlenir?

Aksaray FM‘i dinlemek için karasal yayını tercih edecekseniz; radyo frekansınızı 99.5‘e ayarlamalısınız. Karasal yayını sadece Aksaray ve çevresinden dinleyebileceğiniz için konum bakımından uygun değilseniz; karasal yayın yerine web yayının tercih etmelisiniz. Kanalın web sitesinde farklı Player uygulamalarından radyoyu dinleyebilme imkanınız vardır. Aksaray FM’in aktif bir istek hattı da var. İsteklerinizi web site üzerinden ya da Whatsapp ile gönderebilirsiniz.

Aksaray FM Programlar

Radyo Aksaray FM‘de programlar yine müzik yayınlarıyla zenginleştirilmiştir. Limitsiz Soner, Akın Akay’la Karambol, Esra’yla Damar Şarkılar gibi çeşitli içeriklerde programları Aksaray FM’de dinleyebilirsiniz.

radyo aksaray fm
Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv