Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Avrasya dinle

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo Avrasya Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Avrasya Türk dinle, 107.1 fm frekansından canlı yayın yapan Art Avrasya yöresel müzikler ile yayın hayatını sürdüren bir radyo istasyonudur. Avrasya Türk dinle genellikle Halk müziği ve iç anadolu anonim müzikler ile sizlere yayın yapan radyo dinleyicilerine en güzel şekilde müzikleri aktarmakta olan bir radyo istasyonudur.
Avrasyo türk dinleAvrasya Türk yayın içerisinde müzik harici gündemden haberlee yer veren radyo  ilkeli doğru yayın ilkeli bir yayın ilkesi düşünmektedir. Türk kültür ve aile örf ve anenelerine uygun  yayınlarda bulunmakta ve fırsat buldukça bu kültürü dinleyicileri ile paylaşmakta olan bir radyodur. Art Avrasya  radyo sizlerehem frekans hemde internet üzerinden yayın  sürdürmektedir.

Avrasya Türk İletişim

Adres:Akdeniz Cad. No:29 Anıttepe / Ankara
Telefon: +90 312 5822120-21
Fax: +90 312 5822125
E-posta:bilgi@avrasyaturk.com.tr

Avrasya Türk Frekans

Avrasya Türk 107.1 frekansından Ankara ve çevresinde karasal yayın yapmaktadır.İnternet üzerinden canlidinlefm.com adresinden takip edebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları


Radyo Avrasya Türk (2 Yorum)


  1. Doğukan Maden dedi ki:

    Selamlar yüreğinize gönlünüze emeklerinize sağlık harikasınız konuğunuz CANGÜL türkgüzeline başarılar diliyorum Aşık veysel babadan bir türkü ricamdır sevgiler selamlar

  2. Tekin Maden dedi ki:

    Selamlar yüreğinize gönlünüze emeklerinize sağlık harikasınız konuğunuz CANGÜL türkgüzeline başarılar diliyorum Aşık veysel babadan bir türkü ricamdır sevgiler selamlar

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv