Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Baba dinle

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo Baba

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Radyo Baba dinle, İstanbul’da 105.6 frekanslarından arabesk ve fantazi türündeki müziklere yer vererek canlı yayın yapan ismi gibi baba müzik dinleme imkanı bulacağınız arabesk radyo baba fmdir. Arabesk dalındaki en baba müzikler ile yayın yapan bir radyodur. Radyo baba 2011 yılında kurulmasına karşılık kısa bir süre içerisinde kendini arabesk tarzındaki radyolar arasında kabullendirmiş dinleyicilerinden tam not almış olan bir radyodur.

baba FmRadyo Baba hem yayınlarındaki baba müzikler ile hemde yapmış olduğu programları ile sürekli olarak kendisini dinleyicilerine takip ettirmeyi başarmış dinleyicilerinin gündemden uzak kalmamaları için haber  programlarına yer vererek Türkiye ve Dünya gündeminden en güncel konuları dinleyicilerine buluşturmakta olan bir radyodur.
Baba Fm internet üzerinden www.radyodinletv.com adresinden takip edebilir buna benzer en baba arabesk tarzı radyoları takip edebilirsiniz.

Baba Radyo Frekansı

Geniş bir yayın ağına sahip olan radyo Marmara bölgesinde ve İstanbul’da 105.6 frekanslarından karasal oalrak yayın yapmaktadır.

Baba Radyo İletişim

e-Posta:     baba@babaradyo.com
Telefon:     0212 251 76 77
Belgegeçer:     0212 251 00 41
Dümen Sk. NO: 11 K.5 Gümüşsuyu İşmerkezi
Beyoğlu İstanbul

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv