Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Bg Türk dinle

Yorum yap

Radyo Bg Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo BG dinle, internet üzerinden yayın yapmaktadır. Bulgaristan merkezli canlı yayın yapan radyonun web sitesi Türkçe olsa bile yayınları bulgar müziklerinden oluşmaktadır. Radyo yayın hedefindeki  grup rumeli göçmenlerine göre hazırlanmış onların ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede bir radyo olarak belirtmektedir.

Bg Türk dinleBg Türk yayınlarında genelde bulgarca müzik yayını yapan radyo yayın içerisinide hiç bir reklam girişi yoktur. Tamamen ticaret kaygıdan uzak Rumeli göçmenlerine hizmet olsun diyerek düşünülmüş bir  web sitesidir. Bulgaristan merkezli yayın yaptığı için karasal olarak herhangi bir frekans ile dinlenememekedir. İnternet üzerinden radyodinletv.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Radyo Bg Türk Frekanslar

Herhangi bir fm frekansına sahip değildir. Sadece internet üzerinden yayın yapan bir radyodur. Radyo Bg Türk android ios cihazlarda uygulama gerektirmeden dinleyebileceğiniz bir radyodur.

Radyo Bg Türk’ün İletişim

Radyonun herhangi bir iletişim adresi bulunmamaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv