Radyo Dinle Tv

Radyo Bilkent dinle

Yorum yap

Radyo Bilkent

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Bilkent indir, 2002 yılından bu yana sizlere hareketli müziklere yer vermiş yayın ilkesi olarak çoğunlukta Rock ve rap müzikler ile canlı yayınlarını sürdüren bir radyo istasyonudur. 96.6 frekansından  karasal olarak yayın yapan bilkent fm genç dinamik bir nesile seslenmekte dinleyici kapasitesi olarak genç kesimi dinleyici gruba hitap etmektedir.

Radyo Bilkent  Bilkent radyosu kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu  top 40 ve top20 listesi ile en güzel sarkıların  sıralamasını çıkartmakta  İçinizden gelen sesi dinlemeye devam edin sloganı ile sizlere hizmet veren bir radyodur. Yaınları genel oalrak Rock rap tarzı olsa bile caz, klasik  hip hop tarzı müzikler ilede yayınlarını sürdüren radyo  Kurumsal bir yayın ilkesi ile devam etmektedir.

Radyo Bilkent internet üzerindenve karasal olarak dinleyicilerine ulaşmakta ve çeşitli uygulamalar sayesinde de dinlenebilen radyoyu radyodinletv.com adresinden de takip edebilirsiniz.

 

Radyo Bilkent Frekans Bilgileri

96.6 fm frekanslarından Ankara ve çevresinden karasal olarak yayın yapmaktadır.

Radyo Bilkent İletişim Bilgileri

Telefon: 0312 290 24 34
Faks: 0312 290 23 03

Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüs
Rektörlük Binasi, 6. Kat
06800 Bilkent, ANKARA

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radyo.bilkent&hl=tr

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv