Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radio Box

Yorum yap

Radyo Box

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Box fm dinle, Pop müzik konusunda yayın yapan radyo Antalya merkezli olarak faliyet göstermektedir. Radyo box fm dinle sizlere en güzel Türkçe müzikler ile hizmet vermektedir. Antalya üniversitesi’ne yakınlığı ile bilinen Box fm i genelde genç kesim takip etmektedir. Radyo Box bölgesel bir yayın ve frekansa ahip olsa bile internet üzerinden de yayınlarını bir çok farklı ilden takip edilen ulusal kalitede bir radyo istasyonudur.

Box fmRadyo kalitesinden hiçbir şekilde  ödün vermeden hizmet veren bir radyo olarak faliyetlerini gösteren bir radyo istasyonudur. Radyo Box fm 92.5 fm frekansından Antalya’lılara hizmet vermektedir. Hareketli türkçe pop ve slow müziklerin keyfini çıkartabileceğiniz başka bir radyoa Tabiki alem bir radyo olan Alem fm dir.

Radyo Box Frekansı

92.5 fm frekansından Antalya merkezli yayın yapan bir radyo istasyonudur. Radyo Box internt aracılığı ile de bütün dinleyicilerine sesini duyurmaktadır.

Radyo Box İletişim

Telefon: (0 242) 247 68 48
Faks: (0 242) 247 40 48
E-Posta: info@boxradyo.com
Adres: Elmalı Mah. Cumhuriyet Cad. Cumhuriyet Meydanı Karşısı Yıldız Apt. B Blok Kat:3 No:5

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv