Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Bucak Fm

Yorum yap

Radyo Bucak

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 1,00 out of 5)
Loading...

Radyo Bucak dinle, yöresel tarzda yayın yapan bir radyo istasyonudur. Burdur ilinin bucak ilçe merkezli olarak yayın yapan radyo yöresel müziklerin yanında arabesk ve slow tarzında da müzik yayınlarına yer veren yerel bir radyo istasyonudur.  98.2 fm frekansından hizmet veren radyo ilçede dinlenen en iyi radyo olarak bilinmektedir.

Radyo Bucak FmRadyo Bucak fm online olarak internet üzerinen de de yayın yapmakta olan bir radyo istasyonudur. Tekknolojiyi de iyi takip eden radyo dinleyicilerine her ortamda  ulaşmaya çalışmaktadır. Slow radyo olarak başarı sağlamış Radyo Küpe fm dinleyebilirsiniz.

Radyo Bucak Frekansı

98.2 fm bandından Burdur’da yayın yapan radyo  kesintisiz olarak   sizlere yayın yapmaktadır. Canlı yayın sms hattı ve haber hattı ile sizlere  en kaliteli bir hizmet verme yolunda ilerlemektedir.

Bucak FM İletişim

Tel: 0248 325 28 09
Fax: 0248 325 14 81
EMail: bucakfm@bucakfm.com.tr
Adres: Karayvatlar Mah. Gazi Ca. No: 1/3 Cumhuriyet Meydanı Bucak /BURDUR

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et


Radyo Bucak (1 Yorum)


  1. merve ergen dedi ki:

    ben korkuteli buyukkoyden merve ergen furkan kizilaydan hersey seninle parcasini askerdeki esim ibrahim ergene armagan ediyorum

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv