Radyo Dinle Tv

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Damla Dinle

Yorum yap

Radyo Damla

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo damla dinle, Zonguldak’ta kurulan 98.0 fm frekansından yayın hayatına canlı devam eden, online mobil uyumlu, Zonguldak Damla fm kurulduğu günden bu yana kısa sürede geniş kitlelere ulaşabilmiş yerel radyolardan bir tanesidir. Radyo Damla yayınlarında Türkçe slow ve pop müziklere yer vermektedir. Radyo damla geniş radyo arşivi ile zaman zaman nostalji şarkılara da yer vermektedir. Dinleyici odaklı radyo kanallarından olan Radyo Damla uzun yıllar karasal yayınla sektörde var olduktan sonra web yayınına da başlamıştır.

Radyo Damla Nasıl Dinlenir?

Radyo Damla’yı Zonguldak ve çevre illerde olanlar karasal yayınla dinleyebilirler. Karasal yayını dinleyebilmek için ayrıca anten sistemi olan bir telefonunuz ya da klasik radyonuz olmalıdır. Karasal yayın için frekanslarınızı 98.0‘a ayarlamalısınız. Karasal yayın dinleme imkanı olmayanlar ya da bölge dışında yaşadığı halde Radyo Damla dinlemek isteyenler kanalın web yayınını tercih edebilirler. 

Radyo Damla Programlar

Radyo Damla fm Zonguldak yayınında çoğunlukla kesintisiz müzik dinletisine yer vermektedir. Hatta reklam politikasıyla da dinleyicilerini sevindirmekte, olabildiğince az reklam yayını, çok müzik yayını politikasıyla yayın yapmaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv