Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Radyo Dilara

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Dilara dinle, 98.6 fm Isparta ilinde Akdeniz bölgesinde dini yayınlar yapan bir radyo kanalıdır. Akdeniz bölgesinde belli bir konuma kadar karasal yayınını ulaştırabilen Radyo Dilara, ilahi, dua, kuran dinletisi şeklide yayınlara yer vermektedir. Kanal, modern teknolojiye ayak uydurarak internet radyoculuğuna da başlamış ve böylece tüm dünyaya ulaşabilir hale gelmiştir.

Radyo Dilara Nasıl Dinlenir?

Radyo Dilara dinleyebilmek için karasal yayın alternatifini tercih edebilirsiniz. Radyo cihazlarından frekans ayarı yaparak dinlemek istiyorsanız; radyolarınızı 98.6‘ya ayarlayabilirsiniz. İnternet bağlantısı olan cihazlarınızdan kesintisiz olarak Radyo Dilara dinleyebilirsiniz. Bunun için radyo kanalının internet sitesini, canlı radyo sitelerini tercih edebilirsiniz. Bazı mobil radyo uygulamalarında da Radyo Dilara‘yı dinleme imkanınız vardır.

Radyo Dilara Programları

Kanalda dini yayın politikasına bağlı olarak buna yönelik programlar yayınlanmaktadır. Radyo Dilara radyo kanalında İlahiler, Hizb-i Azam Duası, Haberler, Tasavvuf Sohbetleri, Gündem, Bir Sual Bir Cevap gibi çeşitli yayıncıların hazırladığı ve sunduğu programlara yer verilmektedir. Kanalın web sitesinde detaylı yayın akışına ulaşabilir; program saatlerini takip edebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv