Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Dinamo dinle

Yorum yap
Benzer Radyolar

Dinamo Fm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Dinamo Fm dinle, house müzik dinle tarzında yayın yapmakta olan  radyo yabancı müzik konusunda farklı bir tarzda müzikler ile hizmet vermektedir. 103.8 fm frekansların İstanbul’da yayını olan Dinamo fm yabancı müzik konusunda lokomatif  olarak diğer radyolara örnek olan hareketli bir radyodur.

Dinamo Fm2003 yılında  yayın hayatına başlamış olan  radyo yeni keşifler yeni müzikler düşünce ve misyon ile hizmet vermektedir. Zaman içerisinde birçok müzik dalında farklı hizmet sunan radyo internet üzerindeki web sitesi ile  farklı kanallarda farklı müzikler ile gücünü göstermektedir. Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile kendini tamamen internet üzerine ve cep uygulamarı üzerine adayan radyo analog yayını bırakarak  internet üzerinden hizmet vermekte ve müzik alan olarak geniş bir  kanal ağı ile hizmet vermektedir.
Radyo Dinamo stüdyolarına bir çok farklı ünlü kişileri misafi etmiştir. Bunlardan bazıları  Orbital, John Digweed, Tom Middleton, François K, Sven Vath, DJ Harvey, Damian Lazarus, Mr. C, Sandy Rivera, Trentemoller, Locodice, Nouvelle Vague, Jazzanova, Goldie, Groove Armada, Kelis, Marilyn Manson, Beirut, gibi isimleri misafir etmiştir. Farklı bir web sitesi olarak canlidinlefm.com sitesinden de dinleyebilirsiniz.

Dinamo FM Frekans

İstanbul 103.8 Dinamo FM yayın yapmaktadır. İstanbul ve çevresinden dinleyebileceğiniz radyoyu internet üzerinden de istediğiniz yerden online canlı olarak takip edebilir yorumda bulunabilirsiniz.

Dinamo FM İletişim

Kadırgalar Caddesi No:3
Maçka – Istanbul
T. (212) 358 0688
F. (212) 358 0689
www.dinamo.fm

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.veermaahi.DinamoFM&hl=en_US

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/dinamo-fm/id725539607?l=tr&mt=8

 

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv