Radyo Dinle Tv

Radyo En Fm Dinle

Yorum yap

Radyo En

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo En Dinle, En Fm 105.5 fm frekansından Bursa il sınırı içinde yöresel türküler ile canlı yayın yapmaktadır. Bursa’nın hatırı sayılır dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanallarından bir tanesidir. Birçok kişinin tercih ettiği bu özel kanal, kentin en farklı radyosu sloganı ile hizmet vermektedir. Sıradan radyo kanallarından farklı olduğunu iddia eden Radyo En, dinleyenlerin beğenisini kazanan son derece profesyonel bir adrestir.

Ağırlıklı olarak türkülere yer veren Radyo En kanalı, yöresel türkülerle beraber bir de Anadolu genelinde bilinen, rağbet gören türküleri de içermektedir. Türkü dinlemekten keyif alıyorsanız Radyo En en doğru adresiniz olacaktır.

Türküler dışında haberlere de yer veren kanalda Bursa ve civarı ile ilgili en yeni haberleri öğrenebilirsiniz. Anlık bilgi edinebileceğiniz bu kanalın frekansı 105.5 olarak bilinmektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv