Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo Erciyes Üniversitesi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Erciyes Üniversitesi radyosu, Üniversite FM ismiyle, radyo TV yayımcılığı programında öğrenim gören öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını gidermek amacıyla kurulmuştur. 2005 yılında kurulan radyo Kayseri ve civar illere karasal yayın yapmaktadır. Üniversite FM’in amaçları arasında Kayseri’nin en başarılı radyosu olmak da vardır. Üniversite FM, duymak istediğiniz hayatın canlı akışı, sizin yaşamınız, sizin müziğiniz sloganıyla, karışık müzik türlerinde yayınlarıyla, yayın hayatına devam etmektedir.

Erciyes Üniversitesi Radyosu Nasıl Dinlenir?

Erciyes Üniversitesi radyosunu karasal yayınla sadece Kayseri ve civar illerde dinleyebilirsiniz. Karasal yayından kanalı dinlemek için frekansınızı 98.3’e ayarlamalısınız. Radyo kanalının web sitesinde yer canlı yayın hizmeti ile internet bağlantısı olan her yerden radyoyu dinleyebilirsiniz. Ayrıca internette canlı radyo sitesi olarak hizmet veren sitelerden, telefonlar için hazırlanan radyo aplikasyonlarından kanalın canlı yayınını dinleyebilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi Radyosu Programlar

Erciyes Üniversitesi radyosunda yayınlanan programlar, büyük çoğunlukla öğrenciler tarafından hazırlanıp sunulmaktadır. Aynı şekilde müzik yayınlarının yapılması da öğrencilerin kontrolündedir. Keyifli, müzikli zaman geçirmek için Üniversite FM’i tercih edebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv