Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo Ereğli FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Ereğli FM dinle, Zonguldak’ta kurulan yerli radyolardan bir tanesidir. 1994 yılında kurulan ve 2011’de yenilenen radyo kanalı popüler müzik yayınlarına yer vermektedir. Çağdaş yayıncılık anlayışından ayrılmadan yayınlarına devam eden radyo Ereğli FM, size yeter sloganını benimsemiştir. Ereğli FM’de slow şarkılara, pop müziklere, geçmişte sevilen birçok popüler şarkıya yer verilmektedir.

Ereğli FM Nasıl Dinlenir?

Ereğli FM, büyük yayın gruplarından birinin bir parçasıdır. Karasal yayınlarına yıllardır 91.7 frekansından devam eden Ereğli FM, son yıllarda web yayınlarına da başlamıştır. Ereğli FM, karasal yayınını kulaklıklı anten sistemi olan akıllı telefonlardan, klasik radyo cihazlarından dinleyebilirsiniz. Karasal yayının Zonguldak ve civar illerle kısıtlı kalmasından dolayı çoğu kişi web yayınını tercih etmektedir. Kanalın mobil yayını için Ereğli FM web sitesini, canlı radyo dinleme sitelerini tercih edebilirsiniz.

Ereğli FM Programlar

Ereğli FM’de Gülçin’le Her Telden, Fikri Kapanla Burada Konuşalım, Happy Weekend, Cumartesi Sefası gibi keyifli programlara, bölgeden ve ülkeden gündem yaratan haberlere, müzik haberlerine yer verilmektedir. Ereğli FM yayın akışını takip ederek programları kaçırmadan dinleyebilirsiniz.

Ereğli Fm
Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv