Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Fenerbahçe dinle

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo Fenerbahçe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Radyo Fenerbahçe dinle, 97.0 fm frekansından İstanbul’da ve farklı frekanslardan bir çok ilde yayın yapan radyo dinle Fenerbahçe fm Fenerbahçe’nin sesi olmaya devam etmektedir. Milyonlarca taraftarın takip ettiği Radyo Fenerbahçe fm uzman kadrosu ile dinleyicilerine 15 ocak 2011 yılından beridir en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Fenerbahçe fm Fenerbahçe futbol haberleri ağırlıkta olmakta  Fenerbahçe spor klübünün oduğu bütün branşlarda haberleri ve gelişmeleri ilk elden en doğru tarafsız olarak dinleyicilerine aktarmaktadır. hem fenerbahçe haberleri hemde klubün alt yapısındaki faliyletleri gibi bir çok alanda haberleri radyo fenerbahçe fm den dinleyebilirsiniz.

Fenerbahçe fmRadyo spor haricinde sanat müzik dallarında yerli ve yabancı şarkılar ile dinleyicilerine hizmette vermektedir. Bir radyodan ne beklentiniz varsa hepsini Radyo Fenerbahçe fmden bulabilirsiniz. Spor radyosu olarak sizlere hizmet veren radyo Fenerbahçe Fm klübüne ait futbol, futbol altyapı, voleybol, boks, yüzme,basketbol, yelken yarış, kürek, atletizm, masa tenisi gibi bütün alanlardak ve alt yapılarındaki gelişmeler hakkında bilgiler ve ropörtajlar ile sizlere hem bilgi hemde direk yorumlayabileceğiniz sunumlar vermektedir. Fenerbahçe Tv ile ortak yayınlar sunmaktadır. fb tv canlı yayın maç karşılaşmalarını canlı olarak yapmaktadır.

Radyo Fenerbahçe Frekansları

İSTANBUL 97.0, BURSA 97.0, İZMİT 97.0, ADAPAZARI 97.0, BALIKESİR 101.0, ÇANAKKALE 102.4, TEKİRDAĞ 99.2

Radyo Fenerbahçe İletişim

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv