Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Feza dinle

Yorum yap

Radyo Feza

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Feza Fm dinle, 97.4 fm frekansından ilahi ve tasavvufi canlı müzikler çalan radyo dini içerikli yayınlar ile hizmet vermektedir. 1996 yılından kurulan Radyo Feyza İstop fm A.Ş. olarak kurulmuş ve daha sonra bugun ki adını almış bir radyodur. Kuranı Kerim dinlemek için çok güzel bir rady olan Feza fm Kuraİstanbulda Karasal olarak yayın yapan radyo dinleyici kitlesi olarak gayet güzel bir yerde bulunmaktadır.

radyo Feza dinleRadyonun yapmış olduğu islami sohbetler dini programlara  canlı olarak katılabili soru sorabilirsiniz. Seçme ilahiler ile dinlendirici saki müzikler ile sizlere  en güzel yayınları verme yolunda  hizmet veren Feyza fm islami bilgiler ile dinleyicilerini bilgilendiren  bir radyodur.

Kuranı Kerim meallerini yayınlayan bir radyodur Arkasından tefsir gibi programlar ile sizlere en güzel yayınları yapmata olan bir radyodur. Radyo internet üzerinden sizlere  kesintisiz olarak yayın yapan bir radyodur.

Radyo Feza Frekansı

İstanbul 97.4 frekansından karasal yayın yapmaktadır. Dini içerikli bilgilendirici bir radyo kanalını sizlerinde en azından bir kaç günlüğüne takip etmenizi tavsiye ediyoruz göreceksiniz ki sizde bu radyodan kopamıyacaksınız. Radyo Feza gibi dini yayın yapan radyo kanalı ise Radyo Habibullah dinlemenizi tavsiye ediyoruz Habibullah radyosu internet üzerinden yayın yapmaktadır. Radyo Feza mobil cihazlarınızdan android iphone uygulamalarına gerek duymadan rahatça dinleyebilirsiniz.

Radyo Feza İletişim

İmtiyaz Sahibi: Mehmet TANRISEVER
Adres: İstiklal Mah. M.Fevzi Çakmak Cad. No:33 Esenyurt /İstanbul
Tel: 0 212 689 0550
Faks: 0 212 689 0082
e-mail: info@radyofeza.com
Yetkili: Selim Sırrı KAYA
Adres: Büyük Reşitpaşa caddesi Yümni iş merkezi No:22/37 Vezneciler/Beyazıt/İstanbul
Tel: 0532 3943373 – 0212 526 9597 – 0212 475 4704

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv