Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Fıstık Fm dinle

Yorum yap

Fıstık Fm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Fıstık Fm dinle, Orta Karadenizin en iyi radyosu sloganı ile 88.4 fm frekanslarından canlı Arabesk ve fantazi türü müziklere yer veren radyo Fıstık dinle Samsun’da yayın yapmaktadır. Samsun çarşamba ilçesinde fazlasıyla dinlenen radyo arabesk müzik tarzında kendini kanıtlamış bir radyo olarak dinleyicilerine hizmet vermektedir.

88.4 Fıstık fmRadyo Samsun merkezden yayın yapmaktadır.güçlü frekansı sayesinde  çevre ilçelerin hepsinde ve bazı çevre illeride kapsayan bir yayın gücüne sahip radyodur. Radyo Fıstık sadece müzik konusunda değil konser ve etkinlikler gibi alanlar da da faliyet göstermektedir.

Radyo  sms hizmeti ile istekte bulunma imkanıda sunmaktadır. Radyo mesaj atmak için fistikfm yaz bir boşluk bırak mesajını yaz ve 3834 e kısa mesaj gönder. fıstık fm internet konusunda  web sitesi ile sizlere hizmet vermektedir. Farklı alternatif için  radyo fıstık fm sayfasından da dinleyebilirsiniz.

Fıstık FM Frekansları

88.4 frekanslarlarından Samsun ve çevre illerde karasal olarak yayın yapmaktadır. Radyo online olarak android ios iphone cihazladan takip edebileceğiniz güzelbir radyodur.

Fıstık FM İletişim

Telefon: 0362 431 45 33
Cep Telefonu Numarası: 0545 760 54 55
E-Posta: fistikfm88.4@hotmail.com
Adres: 19 MAYIS MAH. MEVLEVİHANE CADDESİ GÜNEYSU İŞHANI KAT:4 NO:22
Merkez – Samsun

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv