Radyo Dinle Tv

Tüm Radyo Yayınları

Karnaval Flashback dinle

Yorum yap

Radyo Flashback

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Radyo Flashback dinle, Nostalji diye adlandırmış olduğumuz eski müzikleri   tekrardan canlandıran radyolardan biri olan Flashback radyosunun farkı yabancı müziklerde nostalji yapmış ve geçmişten günümüze kadar olan yabancı müzikleri derleyerek bizlere sunan bir radyo kanalıdır. Karnaval müzik bünyesinde bulunan radyonun herhangi bir frekansı blunmamaktadır.İnternet üzerinden online hizmet veren radyonun dinleyici saysı gün geçtikçe arttığı gözlemlenmektedir.

Radyo FlashbackYabancı müzik konusunda 60 lardan 90lara kadar 90 lardan günümüze kadarki bütün yabancı müzikleri güzel bir sıralama ile bizlere sunmaktadır. Radyo Flashback fm ister pop olsun ister rock olsun zamanında tanınmış çokça dinlene yabancı müzikleri sıralayan bir radyodur. alternatif olarak bulundugunz sayfadan Radyo Flashback i dinleyebilirsiniz. Radyo rock fm ile de istediğiniz bütün rock şarkıları dinleyebilirsiniz.

Radyo Flashback  Frekansları

Bu istasyon web üzerinden yayın yaptığı için FM frekansı bulunmamaktadır.

Flashback Radyo İletişim

Telefon: +90 212 368 62 00
Email: iletisim@karnaval.com
Reklam: reklam@karnaval.com
Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv