Radyo Dinle Tv
Radyo Gün Çorum 98.5 Fm Canlı Dinle

Yorum yap

Radyo Gün Çorum

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Radyo Gün dinle, 98.5 fm de canlı online Çorum’un merkezinde kurulan yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Yerel radyo kanallarını dinlemekten keyif alıyorsanız Radyo Gün ile karasal yayından oldukça keyif alabilirsiniz. Hem Çorum’a dair pek çok şey öğrenebilir hem de müzik dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Radyo Gün dinleyicileri kanalda gerçekleşen yayınlardan, programlardan memnun kaldıklarını sık sık dile getirmektedir.

Radyo Gün dinleyicilerinden bir tanesi olabilmeniz için radyo frekansınızı 98.5 olarak ayarlamanız gerekmektedir. 98.5 ayarından sonra kaydederseniz dilediğiniz an Radyo Gün yayın akışına dâhil olabilir. Kanal, yayın akışında ağırlıklı olarak karışık müzik bulundurmaktadır. Her türlü müzik türünü kanalda kolayca bulabilir, ihtiyacınız olduğunda pratik şekilde açarak müziğin her çeşidine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Armağan Et


Radyo Gün Çorum (1 Yorum)


  1. mehtap dedi ki:

    selamlar

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv