Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Gündem Online

Yorum yap

Radyo Gündem

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Gündem dinle, Tekirdağ Çorlu merkezinde kurulan radyo karasal olarak yayın yapsa bile yayın kalitesi olarak ulusal canlı radyo Gündem kalitesinde programlar yapmaktadırlar. Teknolojide en iyi şekilde takip ederek sürekli olarak kaliteden taviz vermeden sizlere hizmet vermektedir.

gündem fmTekirdağ  merkezli yayın yapan radyo  Türkçe müzik alanında sizlere hizmet sağlayan bir radyo istasyonudur. Radyo Gündem fm 1990 yılından bu yana sizlere kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere  gün içerisinde saatlere göre en uygun müzikleri yayınlamakta, Tekirdağ hakkında ve Türkiye gündemi hakkında haberleri ile dinleyicilerine  hizmet vermektedir.

Radyo Gündem Frekansı

92.8 fm frekansından hizmet veren radyo Gündem karasal olarak ve online canlı yayın yapan bir radyo istasyonudur. Online olarak mobil ve bilgisayar  ortamından kesintisiz takip edebilirsiniz. Radyo android ios uygulama olmaksızın mobil cihazardna rahatça dinlenmektedir.

Radyo Gündem İletişim

Email: info@ radyogundem.net
Telefon: 0282 653 11 53 – 0282 653 11 56 – 0282 654 45 85
Adres: Fuat Peker Apt. C Blok Kat 5 – Posta Kodu: 59860
ÇORLU/TEKİRDAĞ – TÜRKİYE

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et


Radyo Gündem (1 Yorum)


  1. aydın demirezen dedi ki:

    ferhat göçer cennet canımdan cok sevdiğim eşim için

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv