Radyo Dinle Tv

Tüm Radyo Yayınları

Hayalfm dinle

Yorum yap

Hayalfm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Hayalfm günümüzde internet üzerinden ”Damarın Merkezi,Zirvenin Son Sahibbi ” sloganı ve yayın formatı ile arabesk müziğin en seçkin örneklerini sizlere ulaştırmaktadır. 2005 yılı Kasım ayında faaliyete giren radyomuz Arabesk Fantazi ve Türk Halk Müziği, formatında en çok sevilen ve en çok dinlenen damar şarkıları Türküleri sizlere güçlü ve tecrübeli yayıncı kadrosu ile ulaştırmaktadır.

radyo hayal fmKurulduğu günden bu yana bu formatta yayın yapmaktayız. Dinleyicisine en iyi müziği ulaştırma gayreti gösteren radyo çalışanlarımız, severek ve yorulmadan var gücüyle çalışmaktadır. Web radyoları arasında başarı gösterme eğilimi olan Hayal Fm, yıllanmış tecrübesine tecrübe katarak her geçen gün daha fazla kitlelere hizmet ulaştırma gayreti içindedir. Arabesk müzikte kendini kanıtlamış radyoalrdan biri olan Radyo 2000 de bütün arabesk severlerin  tarzında müzikler ile hizmet vermektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv