Radyo Dinle Tv

91.8 dinle

Yorum yap

Radyo Hedef

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Hedef dinle, Ankara merkezli olarak 91.8 fmden canlı yayın yapan dini temalı radyo istasyonlarından birisidir. Ankara’da takip edilen radyo hedef Ankara’da dini radyolar arasında öne çıkan en çok dinlenen radyolar arasında yer almaktadır.

Radyo Hedef91.8 frekanslarından ilahi ve tasavvufi müziklerin yanı sıra en çok dikkat çeken  takip edilen kısmı yapmış olduğu islami programla ile  öne çıkmaktadır. Tahir Büyükkörükçü hocamızın sohbetleri sabaha karşı Fatih Çolak hocanın dilinden Hatimi şerif gibi bir çok  önemli programlar yer almaktadır. Radyo Hedef islami alanda dinleyicilerine en iyi en kaliteli programları sumakta manevi değerlerinden vazgeçmeden sizlere hizmet vermektedir.

Radyo Hedef Frekansı

Radyo Hedef 91.8 fm frekansından Ankara ve civarına sesini duyururken,online olarak buradan ve kendi web sitesi http://www.hedefradyo.com/ adresin den takip edebilirsiniz.

Radyo Hedef İletişim

Telefon: 0312 397 78 37
Adres: Isinlar Mahallesi Ivedik Caddesi 66/1 Yenimahalle Ankara, Türkiye
E-posta: hedef@hedefradyo.com
Facebook: www.facebook.com/HedefRadyo.FM91.8
Twitter: @hedefradyo

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv