Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo İhya dinle

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo İhya

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Gaziantep Radyo İhya dini yayın yapan bir radyo istasyonu olan ihya fm dinle Allah ve Peygamber sevgisi ile yoluna 1994 yılında başlayıp hala aynı sevgi üzerine yayınlarını sürdüren İslamiyeti en doğru bilgiler ile anlatmaya çalışan bir radyo istasyonudur. Radyo ihya fmİhya Fm birçok canlı yayın sohbet programı ile dinleyicilerini bilgilendiren radyo ihya bu programlar arasından ahmet yağmuru programı ile öne çıkmakta bir çok dinleyicinin sorularına beklentileri karşılayacak şekilde en doğru bilgiler sunmakta olan bir progamdır.

Radyo İhya Gaziantep’in sesi Güneydoğunun Yükselişi  sloganı ile hizmet yayın anlayışını belirlemiş bölge sorunlarına çözüm halkın sesi olma yolunda ilerleyen bir anlayışla yayın hizmetleri sunmaktadır. Milli değerler kültürel adetlere önem göstererek iyi bir nesil yetiştiresi kaygısı ile her zaman programlarına özen gösteren bir radyo olarak, tecrübeli kadrosuyla yayınlarını kesintisiz olarak sürdürmekte olan bir radyodur.

Radyo İhya Frekansı

Gaziantep ve çevresinde 100.4 fm bandından hizmet veren radyo internet üzerinden online olarak takip edebilirsiniz.

Radyo İhya İletişim

Reklam: 0342 220 69 00 – 0342 321 92 92
Yayın İletişim: (0342) 321 92 92
Hocamıza Fıkhi Sorularınız İçin: (0342) 321 92 93
Elektronik Posta: radyoihya@hotmail.com
Adres: Fevzi Çakmak Bulvarı Fatih Mahallesi, 22010 Nolu Sokak Hatice KARSLIGİL Apartmanı Daire:1 Kat:1 + Zemin Kat Şehitkamil / Gaziantep

 

 

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv