Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo İzmit

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo İzmit dinle, İzmit’te 2008 yılında kurulan Radyo canlı İzmit fm , farklı türlerde müzik yayınları yapsa da ağırlıklı olarak fantezi, slow müzik ve halk müziği yayını yapmaktadır. Radyo İzmit, yöresel halk türkülerine sıkça yer vermektedir. Çok farklı türlerde yayın yapmasından ötürü Radyo İzmit, geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Radyo İzmit Nasıl Dinlenir?

Radyo İzmit’i karasal yayınla sadece İzmit ve civarında dinleyebilirsiniz. Karasal yayınla Radyo İzmit dinlemek için 102.1 frekansına gitmelisiniz. Frekans ayarını yaptıktan sonra İzmit civarından uzaklaşırsanız da kanalın yayını son bulacaktır. Bu durumda dinlemeye devam etmek için ve başka konumlardan radyo İzmit canlı dinlemek için web yayınını tercih edebilirsiniz. Web yayını için mobil cihazlarınızı, bilgisayarlarınızı kullanabilirsiniz. Radyo İzmit kesintisiz olarak yayın yapmaktadır ve yayın akışı da oldukça zengindir.

Radyo İzmit Programlar

Radyo İzmit’te müzik yayınları dışında Hayatın İçinden, Üç Küsür İnsan, Sevgi Kuşağı, Med Cezir, Enfes Saatler gibi farklı içerikleri olan programlara da yer verilmektedir. Program içerikleri ve yayın saatleri için yayın akışı tablosuna bakabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv