Radyo Dinle Tv

Radyo Karadeniz Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Karadeniz

Karadeniz fm dinle, 98.2 radyosu sizlere Türk halk müziği, pop ve yöresel müziklerin karışımı ile canlı yayın hayatını sürdüren bölgesel bir radyo dinle istasyonudur. Radyo İstanbul ve doğu Karadeniz bölgesinde en çok dinlenen radyolar arasında yer almaktadır. 98.2 fm frekanslarından  seslenen radyo karadeniz fm  en hit parçaları sizlere ilk dinleten radyolar arasındadır.

Radyo KaradenizRadyo yayına girdiği tarihten itibaren Karadeniz müziklerine yer vermektedir. Reyting ölçümlerinde  dinlenme oranı olarak ilk 5 lere giren bir radyodur. Radyo Karadeniz yayınlarında  müzikleri güzel  harmanlamasıyla dinleyicilerine tatlı bir ahenk  çıkartan bir radyo olarak başarılarını herkese ispatlamış bu sektörde başarıyı yakalamış radyolar arasında yer almaktadır.

Karadeniz fm bir diğer isminde Radyo K olarak bilinmektedir. Radyo K ulusal kalitede yayın yapan bir radyodur.

Karadeniz FM Frekansları

İstanbul 98.2 fm frekanslarından karasal olarak İstanbul ve doğu karadeniz bölgesine yayın yapmaktadır. İnternet ve uyudu gücünü kullanarak Dünyaya sesini duyuran radyo bir çok kesim tarafından sevilerek takip edilmektedir. radyodinletv.com adresinden dinleyerek yüksek ses kalitesini fark edeceksindir.

Karadeniz Fm Uydu Frekansı

Adı    Karadeniz Fm
Frekansı    11096 V – Dikey
SR    30000
FEC    5/6
V-Pid    –
A-Pid    102
Şifresi    Şifresiz
Kapsama    Batı
Uydu    Türksat 3A

Karadeniz FM İletişim

Telefon :    0212 212 41 00
Fax    0212 212 05 04
E-Mail :     [email protected]

https://www.karadenizfm.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş