Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo K

Yorum yap

Radyo Karadeniz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Karadeniz fm dinle, 98.2 radyosu sizlere Türk halk müziği, pop ve yöresel müziklerin karışımı ile canlı yayın hayatını sürdüren bölgsesel bir radyo dinle istasyonudur. Radyo İstanbul ve doğu karadeniz bölgesinde en çok dinlenen radyolar arasında yer almaktadır. 98.2 fm frekanslarından  seslenen radyo karadeniz fm  en hit parçaları sizlere ilk dinleten radyolar arasındadır.

Radyo KaradenizRadyo yayına girdiği tarihten itibaren karadeniz müziklerine yer vermektedir. Reyting ölçümlerinde  dinlenme oranı oalrak ilk 5 lere giren bir radyodur. Radyo Karadeniz yayınlarında  müzikleri güzel  harmanlamasıyla dinleyicilerine tatlı bir ahenk  çıkartan bir radyo olarak başarılarını herkese isbatlamış bu sektörde başarıyı yakalamış radyolar arasında yer almaktadır.

Karadeniz fm Bir diğer ismide Radyo K olarak bilinmektedir. Radyo K ulusal kalitede yayın yapan bir radyodur.

Karadeniz FM Frekansları

istanbul  98.2 fm frekanslarından karasal oalrak İstanbul ve doğu karadeniz bölgesine yayın yapmaktadır. İnternet ve uyudu gücünü kullanarak  Dünyaya sesini duyuran radyo bir çok kesim tarafndan sevilerek takip edilmektedir. radyodinletv.com adresinden dinleyerek yüksek ses kaliteisni farkedeceksindir.

Karadeniz Fm Uydu Frekansı

Adı    Karadeniz Fm
Frekansı    11096 V – Dikey
SR    30000
FEC    5/6
V-Pid    –
A-Pid    102
Şifresi    Şifresiz
Kapsama    Batı
Uydu    Türksat 3A

Karadeniz FM İletişim

Telefon :    0212 212 41 00
Fax    0212 212 05 04
E-Mail :     reklam@karadenizfm.com.tr

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv