Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Kay dinle

Yorum yap

Radyo Kay Fm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Kay Fm dinle, Kentin en evrensel radyo istasyonu sloganıyla, Kayseri’de kurulan ve canlı yayın hayatına 94.2 fm bandından ve online mobil dinlenme ile devam eden Kay Radyo, Kayseri’nin ilk özel radyosu olma özelliğine de sahiptir. Kaliteli yayınlarıyla kısa sürede Kayserililerin ilgisini ve sevgisini kazanan radyo kanalı, tüm Türkiye’den dinlenebilir. Kay Radyo farklı ve keyifli programlarıyla da ilgi çeken bir radyo kanalıdır. Kay Radyo’da arabesk, fantezi, türkü ve slow türlerinde ve bu türlerde nostalji müzik yayınlarına yer verilmektedir.

Kay Radyo Nasıl Dinlenir?

Kay Radyo’nun karasal yayınla dinleyebileceğiniz frekansı 94.2‘dir. Frekans üzerinden dinlerken konuma göre kesilmeler, kopmalar olabilir. Karasal yayınla sadece klasik radyo cihazlarından ve anten kullanımı olan telefon modellerinden radyoyu dinleyebilirsiniz. Artık birçok telefonda antenli radyo uygulaması olmadığından cihazınızda internet bağlantısı olmadan radyo dinlemeniz zor. İnternet kullanarak radyo Kay dinlemek istiyorsanız; radyo dinleme uygulamalarından kanal ismini arayıp bulabilirsiniz. Kay Radyo internet sitesinden de canlı yayını başlatabilirsiniz.

Kay Radyo Programlar

Kay Radyo Kayseri eğlenceli programları, ilginç program isimleriyle dikkat çekmeyi başarmış bir radyodur. Radyo kanalında Sessiz Çığlık, Sabah Kasırgası, Türkülerin Dili, Fatih’le Hep Beraber, Duygu Tüneli, Deniz Kızı, Balım’la Sabah Kahvesi, Kaymaklı Ekmek Kadayıfı programlarını dinleyebilirsiniz.

Kayseri kay fm
Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv