Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Kent dinle

Yorum yap

Radyo Kent

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Kent dinle, 97.1 fm frekansından Gaziantep ve komşu illerine varana kadar yüksek canlı yayın frekans gücüne sahip bir canlı radyo dinleme istasyonudur. Kent fm eski nostalji müzikler, halk müzikleri ve Türkçe pop slow müzik tarzlarında yayın yapan bir radyo istasyonudur.
Gaziantep Kent fm 1997 yılından bu yana sizlere en kaliteli hizmeti sunan radyo Kent kurumsal hizmet sunmakta ve dinleyicilerine en kaliteli hizmet verme yolunda ilerlemektedir. Her ne kadar yerel bir radyo olsa bie ulusal çapta yayın yapan radyoların kalitesinde bir yayın içeriği bulunmaktadır.

Kent Fm

Radyo Kent Frekansı

97.1 fm bandından hizmet sunan Kent Fm Gaziantep ve civar illere sesini duyurabilmektedir. Online olarak kesintisiz internet üzerinden mobil cihazlarınızdan canlı olarak takip edebilirsiniz. Android iphone cihazlar ile uyum içerisinde çalışmaktadır.

Radyo Kent İletişim

Telefon : 0342 230 58 07
Faks : 0342 230 58 07
Web : www.slowkent.com
E-Mail : radyo@slowkent.com

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et


Radyo Kent (2 Yorum)


  1. Enisa dedi ki:

    Sevdiğim adama armağan etmek istiyorum onu çok seviyorum.Medcezir çalar mısınız

  2. aygül dedi ki:

    mrb gaziantep e tipi kapalı ceza evinde b4kogusunda olan adanalı icin anladım anladım bitsin artık benim degilsin türküsünü calarsanız sevinirim tesekür ederim

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv