Radyo Dinle Tv

Kordelya Fm dinle

x
[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Kordelya

Kordelya Fm dinle, Türk sanat müziği severler için ideal bir radyo olan Kordelya İzmir ve çevresinde Karasal olarak 88.5 fm dinle frekanslarından canlı yayın yapan bir radyo istasyonu olarak sizlere hizmet vermektedir. Türk sanat müziğine gönül vermişleri bir araya toplyan radyo  hem karasal gücü hemde internet gücü ile  tms yayını yapan bir radyodur.

Kordelya fm dinleRadyo kordelya internetten verdiği hizmeti daha kaliteli  yapmak için ve daha çok kesime ulaşmak için  web sitesinin menulerinden farklı tarlarda yayın yapan radyoları dinleme imkanı sunmaktadır. Bu radyolar İmbat FM,Kordon FM, , Oynak FM, Duygusal FM radyoları olarakta internetten yayın yapmaktadır. Radyoyu internet üzerinden  sürekli olarak takip edebilmek için radyodinletv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Radyo Kordelya Frekansı

Kordelya fm karasal oalrak 88.5 ten İzmir ve çevresinde dinleyebilirsiniz. Radyo Kordelya fm intenet üzerinden mobil cihazlarınızdan dinleyeceğiniz mobil uyumlu radyodur.

Radyo Kordelya İletişim

Telefon: (0232) 366 80 12
Faks: (0232) 383 03 19
Kordon Medya Grubu
Telefon: 0232 462 54 56
Faks: 0232 462 74 53
Radyo Kordelya – Özel İzmir 92.5 Genç Fm Görsel ve İşit. Med. Yay. Tic. Aş.
Adres: 1649 Sokak No:17 Turan / İzmir

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv