Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Likya dinle

Yorum yap

Radyo Likya

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Likya Muğla ilinin Fethiye ilçe merkezli olarak  hareketli pop müzik dinle alanında 102.6 fm frekansından yayın yapan bir radyo istasyonudur. Radyo likya Özyer Medya Grubu bünyesinde  hizmet veren bir radyo istasyonudur. Fethiye ilçesinde  çok dinlenen bir radyo istasyonudur. Radyo yayın ilkesi olarak dinleyicileri ile dost nidasında eğlenceli  hareketli bir yayın ilkesine sahip bir radyo olarak hizmet vermektedir.

likya Fm dinleRadyo likya sadece müzik alanında değil ekonomi, magazin, edebiyat,politika alanında programlar sunmakta dinleyicilerini he alanda bilgilendirmekte olan bir radyo istasyonu olarak hizmet vermektedir. 1994 yılında kurulan Likya fm sizlere kesintisiz olarak  yayın sunmaktadır.

Radyo Likya Frekansı

Likya Fm 102.6 fm frekansından karasal olarak hizmet veren yerel bir radyo istasyonudur. Teknoloji sayesinde Web site üzerinden sesini tüm dünya’ya duyurabilen bir radyodur.

Radyo Likya İletişim

Radyo kendi resim sitesi olan http://www.radyolikya.com adresi üzerindeki iletişim formu sayesinde iletişime geçebilmektesiniz.

 

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et


Radyo Likya (2 Yorum)


  1. Tayfun Tarhan dedi ki:

    Sıradaki parçayı esen t tipi cezaevi a 11 koğuşuna gelsin herkesi selam olsun

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv