Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Line Fm dinle

Yorum yap

Radyo Line

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Radyo Line dinle, Yabancı müzik severler için alternatif bir radyo olarak yayın yapan line fm sizlere yabancı müziğin farklı lounge tarzı yayınlar yaparak 99.1 fm frekanslarından ulaşabileceğiniz bir radyodur. Frekans yardımı ile Bursa ve çevresine hitap eden radyo internet üzerinden de bir çok farklı site üzerinden  dinleme imkanınız bulunmaktadır.

Radyo Line FmYabancı müzik konusunda Soul, Lounge, ve rock tarzı müzikler ile  sizlere hizmet veren bir radyo farklılık oluşturmuştur. Line tv ile birlikte hizmet eden radyo Line media grubu bünyesinde hizmet vermektedir. Radyo Line ilke olarak en başta hizmeti  ön planda görmekte ticare düşüncesi ikinci planda olmaktadır. Extra olarak Nu-jazz, lounge, soul, rock, reggae, groove, r&b, bossa-nova, latin müziklerede yer vermektedir.

Radyo Line Fm Frekans

Radyo Line fm 99.1 Bursa ve çevresine karasal yayın yapan bir radyo istasyonudur

Radyo Line Fm İletişim

B.E.R.K. Radyo Tv Yayıncılık ve Reklam Tic.San.A.Ş.
Yeni Yalova Yolu 5. Km. No:365 Bursa

Line Media Group 0.224.211 70 90
Radio Line 0.224.211 10 75
Fax 0.224.211 51 53
E-posta info@radioline.fm
Reklam reklam@radioline.fm

 

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et


Radyo Line (1 Yorum)


  1. uğur dedi ki:

    Harika müzikler….Muğladan gelirken tesadüfen bulduğum fakat hayran kaldığım bir kanal oldu..Keşke istanbul ve Muğla Köyceğizde yayınınız olsaydı…Aynen böyle devam….Tebrikler.

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv