Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Medya fm dinle

Yorum yap
Benzer Radyolar

Radyo Medya

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Halk müzikleri ve türküle alanında yayın yapan Medya fm radyosu 93.9 fm frekansından sesini duyuran bir radyo dinle merkezidir. Radyo geçmişimizin izlerini bizlere yayınlarındaki programları ile yaşatmakta hatırlatmaktadır. Geçmişten ve kültürümüzdeki izleri bizlere  bazen şiir olarak bazen ağıtlar ile hatırlatmaktadır. Radyo Medya yayın içerisindeki çeşitli programları ile bazen söyleyişi bazen türküler  ve halk müziklerine ayrı ayrı şekillerde ağırlık göstererek bizler ile buluşmakta her seferinde ayrı bilmediğimiz kültür bilgileri ile karşııza çıkmaktadır.

Radyo Medya FmRadyo Medya fm her geçen gün kalitesine kalite katmakta İstanbul ve civarnda en çok dinlenen radyolar arasına türkü ve halk müziklerinin ağırlığını koyarak girmeye çaımaktadır. Radyoyu internet üzerinden online oalrak buadan canlı oalrak takip edebilirsiniz.

Medya FM Frekansı

93.9 fm frekansından İstanbul ve civarlarına sesini duyuran bir türkü radyosudur. Radyoyu internetten ve kendi sitesinden de dinleyebilmektesiniz. Severek dinleyeceğiniz radyolardan bir tanesi e Doğa fm radyosudur hem özgün müzik hem Türk sanat müziği , halk müziği gibi mizliker ile yayın yapan bir radyo istasyonudur.Radyo Doğa fm dinlemek için Doğa fm linkini kullanınız.

Radyo Medya Fm İletişim

Telefon: 0 212 282 7071
Fax: 0 212 281 2608
E-mail: info@medyafm.com.tr
Adres: 4.Levent Huzur Mahallesi, Ahmet Bayman Caddesi, No:7 , Seyrantepe – Şişli / İstanbul

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv